GPL jaunajiem klientiem no 0,01%.
Pirmais kredīts līdz 1000 EIRO BEZ MAKSAS!
Lēmums līdz 15 minūtēm

ViaSMS Ātrais Kredīts

Ātro kredītu sniedzējs – ViaSMS izsniedz ātros kredītus līdz Eur 700, bet pirmajā reizē līdz Eur 350 bez procentiem – atmaksā ViaSMS uzņēmumam tikai tik, cik pirmajā reizē aizņēmies. ViaSMS nepieprasa nekādus dokumentus, lai varētu saņemt ātro kredītu. Atmaksas termiņa beigās: atmaksā visu kredītu uzreiz vai pagarini kredīta atmaksas termiņu.

Pieteikties ViaSMS aizdevumam jau tagad:

 • Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. ViaSMS ir viens no tiem aizdevējiem, kas izsniedz ātro kredītu bez liekām prasībām.
 • Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz Eur 350 bez procentiem – bez procentiem un komisijas. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma nosacījumus, otrajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz Eur 500, bet no trešās reizes – līdz Eur 700
 • Reģistrācijas maksa (bankas konta identifikācija) – 0.01 Eur

Kas jāzina, lai saņemtu ātro kredītu no ViaSMS

 • Tev ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Tev nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
 • Tev nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;

Kredīta saņemšanas kārtība

 1. Kredīta saņemšanai jāreģistrējas tikai vienreiz – lai reģistrētos, Tev ir jāaizpilda anketa un no sava bankas konta jāpārskaita 1 cents uz “VIA SMS” kontu (tādā veidā kreditors Tevi identificē un uzzina bankas konta numuru)
 2. Pēc tam vari pieteikties kredītam sūtot SMS, no lietotāja profila vai zvanot klientu konsultantam
Cik ātri es saņemšu naudu no ViaSMS
 • Dažu minūšu laikā pēc Tavas īsziņas nosūtīšanas vai zvana, Tu saņemsi SMS ar lēmumu par kredīta piešķiršanu uz reģistrācijā norādīto tālruni
 • Ja atbilde ir pozitīva, nauda nekavējoties tiek ieskaitīta Tavā norādītajā kontā (darba laikā)
 • Darba laiks – darba dienās no 08:00 – 22:00, sestdienās un svētdienās no 09:00 – 20:00

Par ViaSMS Ātro Kredītu

ViaSMS ātrais kredīts ir pieejams ikvienam LR iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Vajadzīgs bankas konts, mobilais tālrunis ar aktīvu pieslēgumu, kā arī e-pasta adrese. 1. kredītu vari saņemt summā līdz 350 eiro, 2. līdz 500 eiro, bet 3. summā līdz 700 eiro. Kredītu vari saņemt 10-15 minūšu laikā. Protams, ātro kredītu neviens neizsniedz ar nenokārtotām parādsaistībām.

Pirmais kredīts ViaSMS ir bez procentiem, tāpēc īpaši izdevīgi šo firmu ir izmantot tiem, kas kredītu ņem pirmoreiz vai 1. aizdevumu bez procentiem ir paņēmuši jau pie citām firmām. Kopumā var teikt, ka ViaSMS ir standarta kredītdevējs, kas, kaut arī ar dažādām akcijām neizceļas, piedāvā saprātīgus aizdevumus par saprātīgu samaksu.

ViaSMS uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. ViaSMS dod iespēju Latvijas Republikas iedzīvotājiem saņemt ātru un ērtu īstermiņa kredītu. Aizņemies pārdomāti! Aizņemies tikai tad, kad tiešām ir nepieciešams ātrais kredīts.

SMScredit – ātrs un ērts veids, kā iegūt kredītu internetā

Vai Jums ir nepieciešams ātrs un izdevīgs kredīts? SMScredit ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā, kas piedāvā aizdevumus līdz 5000 eiro. Kredīta pieteikšanās process ir vienkāršs un ērts – to var izdarīt gan mājas lapā, gan mobilajā lietotnē. SMScredit izceļas ar zemām procentu likmēm, elastīgiem atmaksas termiņiem un iespēju kredītu atmaksāt pa daļām.

Scroll to Top