Privātums

Sīkdatnes jeb Cookies

Jūs variet atteikties no sīkdatnēm, apmeklējot un uzstādot Jūsu pārlūkprogrammas izvēli atteikties no visām sīkdatnēm. Neiesakām atteikties no sīkdatnēm, jo tad atsevišķas KreditsSMS vietnes funkcijas var nedarboties, izmantošanas iespējas var samazināties.

Sīkdatņu iestatījumu pārvaldīšana:

Katram ir tiesības uz sīkdatņu izmantošanu. Zemāk ir informācija, kā pārvaldīt iestatījumus vai atcelt sīkdatnes pilnībā.

Jāņem vērā, ka sīkdatņu atcelšana nozīmē to, ka daļa pakalpojumu nebūs pieejami vai nebūs pieejami pilnvērtīgi. Sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt savā interneta pārlūkprogrammā.

Trešo Pušu Vietnes

KreditsSMS interneta vietne satur saites uz trešo pušu vietnēm. KreditsSMS vietne nav atbildīga par trešo pušu konfidencialitātes politiku vai vietņu saturu un citiem materiāliem. Katra no šīm vietnēm uztur savu neatkarīgu privātuma, datu vākšanas politiku un citas procedūras.  Ja jūs apmeklējat tīmekļa vietni, izmantojot saiti no KreditsSMS interneta vietnes, mēs aicinām Jūs iepazīties ar šo interneta vietnes konfidencialitātes politiku. KreditsSMS nevar kontrolēt trešo personu interneta vietņu saturu, mūsu atbildība attiecas tikai uz mūsu interneta vietni.

Finanšu attiecības

Lūdzu, ņemiet vērā, ka KreditsSMS var būt finansiālas attiecības ar kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodami KreditsSMS interneta vietnē.

Atbildības Ierobežojumi

KreditsSMS interneta vietnē piedāvātā informācija par pakalpojumiem, produktiem un uzņēmumiem ir bez jebkādām garantijām. KreditsSMS piedāvātajai informācijai par pakalpojumiem, produktiem un uzņēmumiem ir tikai informatīvs raksturs. KreditsSMS nav atbildīgs par trešo personu vietņu darbību, reklāmām, pakalpojumiem un visu pārējo.

KreditsSMS interneta vietne neuzņemas nekādu atbildību par iespējamajiem Jūsu zaudējumiem vai kaitējumu, ja tāds rastos šīs vietnes lietošanas rezultātā. Šajā vietnē esošā informācija iegūta no avotiem, kas ir uzticami, tajā pat laikā – Jums pašam ir jānovērtē šajā interneta vietnē esošās informācijas lietderība.

Cits

KreditsSMS interneta vietne patur tiesības ierobežot vai atteikt lietotājiem piekļuvi KreditsSMS interneta vietnei bez iepriekšēja paskaidrojuma.

KReditsSMS interneta vietne patur tiesības mainīt, apturēt vai pārtraukt vietnes darbību jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ, bez iepriekšēja brīdinājuma.

Šī privātuma politika ir spēkā no publicēšanas brīža un aizstāj visas iepriekšējās versijas. Privātuma politika var tikt mainīta / dzēsta / papildināta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jūsu pienākums ir regulāri apmeklēt šo sadaļu.

Scroll to Top