GPL jaunajiem klientiem no 0,01%.
Pirmais kredīts līdz 1000 EIRO BEZ MAKSAS!
Lēmums līdz 15 minūtēm

SMS Kredīts no 19 Gadiem

Šajā rakstā uzzināsi, kur aizņemties SMS kredītu no 19 gadiem ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Apskatīsim Latvijas vadošos ātro kredītu (SMS kredītu) sniedzējus, kuri piedāvā īpaši izdevīgu SMS kredītu. Salīdzinot Latvijas vadošos kredīta sniedzējus – Tu varēsi aizņemties ātro SMS kredītu daudz ātrāk, ērtāk un izdevīgāk.

Kur aizņemties SMS kredītu no 19 gadiem

SMS kredīts ir pieejams pārsvarā no 19 gadu vecuma līdz 60-75 gadu vecumam. Jāpiebilst, ka SMS kredīts pieejams arī no 18 gadu vecuma, bet 18 gadīgajiem aizņēmējiem nebūs tik liela izvēle, kā 19, 20 un 21 gadu veciem aizņēmējiem, jo tikai retais izsniedz ātro kredītu no 18 gadiem.

Kurš aizdod SMS kredītu no 19 gadiem

Credit24 un citi Latvijas kredīta sniedzēji izsniedz ātro kredītu no 18 un 19 gadu vecuma. Izvēlies sev piemērotāko, šī brīža izdevīgāko un papildpakalpojumiem bagātāko SMS kredīta aizdevēju.

Dodies uz salīdzināšanas tabulu – Visi aizdevēji, lai apskatītu visus kredīta sniedzējus.

SMScredit aizdod SMS kredītu no 18 (uz laiku no 20 gadiem) līdz 75 gadus jauniem Latvijas iedzīvotājiem. Jums tikai nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību, lai varētu aizņemties SMS kredītu.

Vivus aizdod SMS kredītu no 19 (uz laiku no 20 gadiem) līdz 75 gadus jauniem Latvijas iedzīvotājiem. Jums tikai nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību, lai varētu aizņemties SMS kredītu.

Jums tikai būs nepieciešams bankas konts (ar pieslēgtu internetbanku) un aktīvs mobilais telefons, lai varētu pieteikties SMS kredītam no 19 gadiem. Ja Tu aizņemies pirmo reizi, tad Tev būs jāveic bankas konta identifikācija, kura izmaksās no Eur 0.01 līdz Eur 0.15 (atkarībā no aizdevēja). Pēc tam varēsi saņemt SMS kredītu no 19 gadiem. Ja ātros kredītus neizmanto regulāri, tad noteikti varēsi saņemt pirmo kredītu bez procentiem. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Jums nav par ko uztraukties, jo mēs piedāvājam salīdzināt kredīta sniedzējus, kuri drīkst sniegt šāda veida pakalpojumus. Mūsu tabulā atradīsi kredīta sniedzējus, kuri ir saņēmuši speciālu atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

SMS kredīts no 20 gadiem – ērts risinājums jauniešiem

Sasniedzot 20 gadu vecumu, jaunieši Latvijā var pieteikties SMS kredītam, lai risinātu neparedzētas finansiālas situācijas. Lai gan dažiem kredītu devējiem vecuma slieksnis ir 18 gadi, lielākā daļa nebanku aizdevēju, piedāvā aizdevumus tieši no 20 gadu vecuma. Tas skaidrojams ar to, ka šajā vecumā jaunieši jau ir sasnieguši zināmu brieduma pakāpi un spēj pieņemt atbildīgus lēmumus. Tomēr pirms kredīta ņemšanas rūpīgi jāizvērtē savas spējas to atmaksāt, lai izvairītos no pārmērīgas parādu nastas.

Scroll to Top