GPL jaunajiem klientiem no 0,01%.
Pirmais kredīts līdz 1000 EIRO BEZ MAKSAS!
Lēmums līdz 15 minūtēm

SMScredit Ātrais Kredīts

SMScredit izsniedz ātros kredītus no Eur 50 līdz Eur 5000 ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Pirmais kredīts līdz Eur 300 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā uzņēmumam tik, cik paņēmi. Ātro kredītu no SMScredit uzņēmuma var saņemt Latvijas iedzīvotāji ar nevainojamu kredītvēsturi no 18 līdz 80 gadiem.

Aizņemies izdevīgāk no SMScredit:

Ātro kredītu var saņemt tikai 15 minūšu laikā ar pārskaitījumu uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu. Tu vari aizņemties vairākos veidos – internetā, sūtot SMS, zvanot. No katra izsniegtā kredīta 50 centi tiek ziedoti labdarībai!

Kāpēc aizņemties no SMScredit.lv?

Vairāk kā 100 000 klientu Latvijā atzīst, ka visizdevīgāk naudu aizņemties ir no SMScredit. SMScredit ir vadošā ātro kredītu kompānija Ziemeļeiropā, kurai uzticas jau vairāk kā 1 000 000 klientu.

Daži piemēri, kāpēc aizņemties ātro kredītu internetā no SMScredit uzņēmuma (uzticama uzņēmuma):

  • Pirmais kredīts bez procentiem – Atdod tik, cik aizņēmies! Nekādu komisijas maksas, nekādu procentu maksājumu.
  • Viegli pagarināt atmaksu – Ja nevari kredītu atmaksāt paredzētajā termiņā, tad pagarini kredīta atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām.
  • Papildus summa pie esošā kredīta – Ja Tev ir aktīvs ātrais kredīts, un pieejamais kredītlimits ir vienāds vai lielāks par Eur 5, Tev pastāv iespēja saņemt papildus summu pie esošā kredīta
  • Tu visu kontrolē – Savā SMScredit.lv lietotāja profilā vari redzēt visu informāciju par saviem aizņēmumiem un rēķiniem, kā arī izdevīgus piedāvājumus u.c. aktuālu informāciju.
  • Tu palīdzi citiem – 0.50 Eur no Tava aizņēmuma SMScredit.lv ziedo labdarībai – talantīgu, apdāvinātu, ideju bagātu un mērķtiecīgu Latvijas bērnu, jauniešu un pieaugušo finansiālam atbalstam.

Kas var saņemt SMScredit ātro kredītu

Ātrais kredīts tiek izsniegts Latvijas Republikas iedzīvotājiem (gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem). Nedrīkst būt kavēti maksājumi un pārkāptas parādsaistības citās iestādēs. Ātro kredītu var saņemt, ja ir nevainojama kredītvēsture. SMScredit ātro kredītu var saņemt, ja esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem.

Kad var saņemt SMScredit ātro kredītu

SMScredit uzņēmums strādā tā, lai kļūtu par klientu pirmo izvēli. Ātro kredītu var pieteikt jebkurā diennakts laikā no sava lietotāja profila. SMScredit naudas pārskaitījumus veic darba laikā. SMScredit strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram. Darba laiks ir katru dienu no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā.

Kā aizņemties no SMScredit

Izpildi trīs vienkāršus soļus un Tavs pieteikums būs iesniegts izvērtēšanai. 15 minūšu laikā naudu var saņemt nepieceļoties no krēsla. Reģistrējies, piesaki kredītu un saņem naudu.  Pieteikties kredītam var vairākos veidos, lai katrs klients varētu izvēlēties sev ērtāko veidu, kā iesniegt kredīta pieteikumu.

ViaSMS – ērti un ātri kredīti internetā

Vai meklējat uzticamu partneri, lai iegūtu kredītu internetā? ViaSMS ir lielisks risinājums! Apmeklējiet viasms un uzziniet vairāk par viņu piedāvātajiem aizdevumiem līdz pat 3000 eiro ar izdevīgiem nosacījumiem. ViaSMS ir daļa no starptautiskās 4Finance grupas, kas nodrošina augstu apkalpošanas kvalitāti. Jaunajiem klientiem pieejama 100% atlaide pirmā kredīta noformēšanas komisijai.

Scroll to Top