GPL jaunajiem klientiem no 0,01%.
Pirmais kredīts līdz 1000 EIRO BEZ MAKSAS!
Lēmums līdz 15 minūtēm

SMS Kredīts no 18 Gadiem

3 vienkārši soļi un 15 minūšu laikā nauda būs Tavā bankas kontā. SMS kredītu no 18 gadiem var pieteikt ne tikai nosūtot SMS, bet arī no lietotāja profila vai zvanot. Pirmais SMS kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts bez procentiem un komisijas – atmaksā tik, cik paņēmi.

Aizņemties SMS kredītu no 18 gadiem

Vienkārša reģistrācija un ērta kredīta pieteikšana dod iespēju saņemt ātro kredītu (SMS kredītu) no 18 līdz 75 gadiem dažu minūšu laikā.

Pirmais kredīts bez maksas – Iesniedz pieteikumu ar SMS, lai saņemtu pirmo kredītu bez maksas. Pirmais kredīts līdz Eur 300 uz laiku līdz 30 dienām tiek izsniegts bez procentiem un bez komisijas maksas.

Pagarini atmaksas termiņu – Ja ar 30 dienām ir par maz, lai atgrieztu SMS kredītu aizdevējam, tad izmantot šo pakalpojumu, kas dod iespēju pagarināt SMS kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Kas var saņemt SMS kredītu no 18 gadiem?

Latvijas republikas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. No Jums nekas netiek prasīts, ja neskaita tīru kredītvēsturi. Ja Tev nav bojāta kredītvēsture, nav kavētu kredītu maksājumi citās iestādēs, tad Tev nebūs problēmas saņemt ātro SMS kredītu no 18 gadiem bez prasībām. Tev tikai būs vajadzīgs bankas konts un mobilais telefons, lai varētu pieteikt un saņemt SMS kredītu internetā.

Kas var saņemt SMS kredītu bez maksas?

Visi Latvijas republikas iedzīvotāji, kuri atbilst aizdevēja nosacījumiem. To var saņemt, ja aizņemies pirmoreiz. Maksimāli iespējamā summa, kuru var aizņemties bez maksas ir Eur 300. Pirmais kredīts bez maksas – SMS kredīts jaunajiem klientiem – bez komisijas, bez procentiem.

Kur aizņemties SMS kredītu

Dodies uz KreditsSMS sākuma lapu (šeit) un salīdzini SMS kredīta sniedzējus. Tu atradīsi šīs dienas izdevīgākos īstermiņa kredīta piedāvājumus, kas ļaus aizņemties ātrāk, ērtāk un izdevīgāk!

Aizņemies apdomīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt SMS kredītu.

SMS kredīts no 19 gadiem – vai tas ir iespējams?

Lai gan daži kreditori agrāk piedāvāja ātros kredītus jau no 18 gadu vecuma, kopš 2019. gada likumdošana nosaka, ka kredītus drīkst izsniegt tikai personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu. Tādējādi šobrīd Latvijā nav iespējams saņemt SMS kredītu jauniešiem 19 gadu vecumā. Tomēr, sasniedzot 20 gadus, jaunieši var pieteikties kredītam pie vairākiem aizdevējiem.

Scroll to Top