Noteikumi

Lietotājam pirms kreditsSMS lietošanas ir pienākums iepazīties ar noteikumiem. Ja Jums nav pieņemami šādi noteikumi, Jūs apmeklējāt šo lappusi no citas valsts, kur likumi aizliedz šāda veida informācijas publiskošanu, lūdzam pamest šo mājas lapu. KreditsSMS ir tiesības jebkurā brīdī grozīt un papildināt lietošanas noteikumus.

Mājas lapas saturs ir paredzēts informācijas nolūkos. Mēs regulāri pārbaudām un atjaunojam izvietoto informāciju, bet pilnīga informācijas precizitāte netiek garantēta. Tas nozīmē, ka Lietojot šo mājas lapu jūs apzināties, ka informācija var būt nepilnīga un/vai neprecīza un/vai novecojusi.

KreditsSMS ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar LR  Autortiesību likumu. Visi KreditsSMS publicētie materiāli ir mūsu īpašums vai arī mums pieder tiesības uz to izmantošanu. Visi materiāli pieder mums vai citām trešajām personām. Jebkura KreditsSMS publicēto materiālu pārpublicēšana ir aizliegta bez  KreditsSMS atļaujas.

KreditsSMS nav atbildīgi par autortiesībām materiāliem, kas nav augšupielādēti, bet gan ievietoti no ārējiem resursiem.

KreditsSMS neatbild par apmeklētāju ievietotiem komentāriem.  Komentāri, kuri aizskar personas godu un cieņu, aicina uz vardarbību vai citādā veidā aizskaroša tiks dzēsti. KreditsSMS ir tiesīgs dzēst neatbilstošus komentārus bez iepriekšējas brīdināšanas.

Jebkura Jūsu iesniegta informācija netiks izplatīta trešajai pusei bez Jūsu atļaujas. KreditsSMS  patur tiesības nepieciešamības gadījumā dzēst ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.

KreditsSMS nevar uzņemties un neuzņemas nekādu atbildību par mājas lapas pieejamību, jo neviens mājas lapas uzturētājs nespēj garantēt 100% pieejamību.

Visi noteikumi/jautājumi/problēmas/neskaidrības, kas nav atrunātas šajos noteikumos, tiek risinātas pēc spēkā esošās LR likumdošanas.

Scroll to Top