GPL jaunajiem klientiem no 0,01%.
Pirmais kredīts līdz 1000 EIRO BEZ MAKSAS!
Lēmums līdz 15 minūtēm

SMS Kredīts no 20 Gadiem

Šis piedāvājums dod iespēju aizņemties SMS kredītu no 20 gadiem. Izvēlieties aizdevēju, Izveidojiet profilu un saņemiet kredītu tikai 15 minūšu laikā.

Kas var saņemt SMS kredītu no 20 gadiem?

SMS kredītu no 20 gadiem var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji ar nevainojamu kredītvēsturi. Nevainojama kredītvēsture – nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Lai saņemtu ātro kredītu, nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Kad aizņemties SMS kredītu

SMS kredīts no 20 gadiem ir nenodrošināts aizdevums, kas tiek izsniegts aizņēmējam, parasti līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Citiem vārdiem sakot, SMS kredīts tiek piešķirts uz neilgu laiku. Parasti šī kredīta nepieciešamība rodas neparedzētu aizņēmēja apstākļu dēļ, piemēram, automašīnas remonts, neatliekama medicīniska situācija vai neparedzēti rēķini u.c.

Šis pakalpojums nedrīkst tikt izmantots kā iegansts, lai iegūtu papildus naudu brīvdienām, izklaidei, neapdomātam pirkumam u.c. Izmantojiet SMS kredītu tikai ārkārtas situācijās, kad Jūs nevarat iegūt līdzekļus no citiem avotiem. SMS kredīts jāizmanto tikai tad, kad Jūs zināt, ka varēsiet atmaksāt tos noteiktā laikā. Nekad nepiesakieties vairākiem kredītiem vienlaikus.

Cik ātri var saņemt SMS kredītu

SMS kredīti no 20 gadiem ir nodrošināti ar ātru apstiprināšanas procesu, un parasti nauda tiek ieskaitīta bankas kontā tikai 15 minūšu laikā. Pieteikšanās process ir vienkāršs un var tikt pabeigts ar pāris soļiem. Svarīgi ir atcerēties, ka šajā pieteikuma procesā Jums jāievada personas dati un nav jāiesniedz nekādi papīri vai skaidrojumi. Pārliecinieties, un vispirms apstipriniet ar klientu apkalpošanas speciālistu un saņemiet visu informāciju, ko vēlaties uzzināt.

Tikai īstermiņa risinājums

Ļoti daudz cilvēku izmanto SMS kredītu savā finanšu pārvaldībā, kad viņiem pietrūkst naudas un ja tie tiek izmantoti saprātīgi, var būt ļoti noderīgi. Bet, ir arī uzņēmumu, kas izmanto SMS kredītus, lai iekasētu no cilvēkiem lielas procentu likmes, un tas ir iemesls, kāpēc SMS kredīti tiek uzskatīti par galēju kredīta izvēli un tiešām ir tikai tiem, kam citas racionālas kredīta iespējas vairs nav pieejamas. Tas ir tāpēc, ka viņi strādā, pieprasot no cilvēkiem lielākus procentu maksājumus, pretī piedāvājot viņiem nelielas naudas summas, uz īsu laiku – nedēļu vai mēnesi.

Protams, ir arī citas, labākas alternatīvas. Pat nedomājiet par SMS kredītu no 20 gadiem, ja Jums ir atlikums Jūsu bankas kartes avansā vai ja Jums ir pieejamas citas iespējas, kas gaida Jūsu bankā. Ja Jūs varat iegūt naudu, izmantojot citas iespējas (draugi, radi vai paziņas), Jums būs jāmaksā daudz mazāki procentu maksājumi un Jums, iespējams, būs vairāk laika, lai atmaksātu naudu.

SMS kredīts no 18 gadiem – vai tas ir iespējams?

Lai gan agrāk daži kreditori piedāvāja SMS kredītus no 18 gadu vecuma, kopš 2019. gada likumdošana nosaka, ka kredītus drīkst izsniegt tikai personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu. Tādējādi šobrīd Latvijā praktiski nav iespējams saņemt SMS kredītu 18 gadus veciem jauniešiem. Vienīgais izņēmums ir Credit24, kas joprojām izsniedz aizdevumus no 18 gadu vecuma, taču ar stingrākiem nosacījumiem nekā pilngadīgām personām. Tāpēc jauniešiem ieteicams rūpīgi apsvērt kredīta ņemšanas nepieciešamību un izvērtēt citas iespējas, kā risināt finansiālās problēmas.

Scroll to Top